GYADA Cosmetics Radiance Compenserende Nachtverzorging, 50 ml

Gaat door licht veroorzaakte huidveroudering tegen

€ 33,71 € 35,49 -5%

(€ 674,20 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor alle huidtypes
  • Met een innovatief DNA-beschermingscomplex
  • Verzachtend en verhelderend

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Age Perfect Intensief Voedend Dagcrème, 50 ml

GYADA Cosmetics Radiance Compenserende Nachtverzorging, 50 ml € 33,71 (€ 674,20 / L)
L'ORÉAL PARIS Age Perfect Intensief Voedend Dagcrème, 50 ml € 16,69 (€ 333,80 / L)
Totaalprijs: € 50,40
Beschrijving

Deze intensieve verzorgende formule heeft een gladmakend effect en draagt bij tot een betere elasticiteit van de huid 's nachts en voorkomt onzuiverheden. Het bevat een innovatief DNA-beschermingscomplex dat wordt verkregen uit de bladeren van de Cassia Alata-struik en bekend staat om zijn hoge gehalte aan K3OS (Kaempferol-3-O-Sophoroside). KO3S is een natuurlijk beschermingssysteem dat de ingrijpende effecten van UV-straling tegengaat door door licht veroorzaakte onzuiverheden en huidveroudering te voorkomen.

Toepassing:

  • Breng 's avonds aan op een gereinigd gezicht.
  • Tip: gebruik samen met de andere producten uit de Radiance-lijn.
Art. nr.: XEC-GYA-GC091
Inhoud: 50 ml
EAN: 8054609980906
Producentnummer: GC091
Merken: GYADA Cosmetics
Huidtype: Elk huidtype, Rijpe huid
Producteigenschappen: Vegan
Vrij van: Kleurstoffen, Parabenen, PEG, Siliconen, Dierproeven, SLES
Toepassing: 's Avonds op een schone, droge gezichtshuid aanbrengen en zachtjes inmasseren.
Ingrediënten (INCI)

Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Polyglyceryl-3 Cetyl Ether Olivate/Succinate, Cetearylalcohol, Coco Caprylate/Caprate, Propandiol, Isoamyl Cocoate, Aqua, Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Cetearyl Glucoside, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Sodium Ascorbyl Phosphate (Vitamin C), Almond/Borage/Linseed/Olive Acids Glycerides, Rosa Damascena Flower Water[1], Vitis Vinifera Seed Oil[1], Triticum Vulgare Germ Oil, Cassia Alata Leaf Extract, Lycium Barbarum (Goij) Fruit Extract[1], Zea Mays Oil, Arctostaphylos Uva Ursi (Bearberry) Leaf Extract[1], Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Daucus Carota Sativa Extract, Hydrogenated Vegetable Oil, Vegetable Oil, Lactobionic Acid, Ferulic Acid, Mandelic Acid, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Tocopherol (Vitamin E), Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), Parfum[2], Lecithin, Maltodextrin, Xanthan Gum, Sorbitan Oleate, Sorbitan Palmitate, Cetyl Palmitate, Benzyl Alcohol, Sodium Hydroxyde, Ethylhexylglycerin, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Cera, Limonene, Linalool, Citricacid, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

  1. uit gecontroleerde biologische teelt
  2. volgens AIAB-richtlijnen
Juridische informatie
Fabrikant: GYADA COSMETICS S.R.L., Via Dei Belfiore 71, 95028, Valverde (CT), Italië, info@gyadacosmetics.com, www.gyadacosmetics.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor GYADA Cosmetics Radiance Compenserende Nachtverzorging

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder