Dr. Bronner's Sugar Soap Peppermint, 355 ml

Luxe reiniging voor gezicht, haar en handen

€ 17,99

(€ 50,68 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 355 ml

Nog 5 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor alle huid- en haartypen
  • Verfrissend en zuiverend
  • Hydraterende eigenschappen
  • In een handige pompfles

Vaak samen gekocht met Jean&Len Rozemarijn & Gember Douchegel, 250 ml

Dr. Bronner's Sugar Soap Peppermint, 355 ml € 17,99 (€ 50,68 / L)
Jean&Len Rozemarijn & Gember Douchegel, 250 ml € 3,59 (€ 14,36 / L)
Totaalprijs: € 21,58
Beschrijving

Voor een absolute frisheidskick! Dankzij de etherische pepermuntolie is deze vloeibare zeep uiterst verfrissend. De karamelkleurige textuur is samengesteld op basis van ayurvedisch shikakai en hoogwaardige plantaardige oliën en reinigt bijzonder zacht. Tegelijkertijd hydrateert de Sugar Soap Peppermint de huid, terwijl het heerlijke schuim een waar genot is.

Toepassing:

  • Pomp één keer op de hand of verdeel het over de huid voor een geweldige douche-ervaring.
  • Laat het licht opschuimen, geniet van het fluweelzachte schuim en spoel het daarna grondig af.
Art. nr.: XDK-DRBE-SD0502
Inhoud: 355 ml
EAN: 018787261507
Producentnummer: SD0502
Merken: Dr. Bronner's
Huidtype: Elk huidtype
Geur: munt
Producteigenschappen: Vegan
Vrij van: Sulfaten
Certificaten: NaTrue, BDIH, Vegan
Algemene Informatie: Vermijd contact met de ogen. Bij contact met de ogen grondig uitspoelen.
Ingrediënten (INCI)

Sucrose[1], Vitis Vinifera Juice[2], Potassium Cocoate[1], Potassium Palm Kernelate[1], Potassium Olivate[1], Potassium Hempate[2], Potassium Jojobate[2], Mentha Piperita Oil[1], Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil[1], Glycerin[2], Acacia Concinna Fruit Powder[2], Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E), Limonene[3], Linalool[3]

  1. uit gecontroleerde biologische teelt en Fairtrade-gecertificeerd
  2. uit gecontroleerde biologische teelt
  3. uit natuurlijke etherische oliën

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Dr. Bronner's Sugar Soap Peppermint

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder