Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Eucalyptus, 60 ml

Multifunctionele reiniging met warme, verfrissende geurnoten

€ 4,79

(€ 79,83 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 60 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor alle huidtypen
  • Drievoudig geconcentreerd
  • Gemaakt met biologische plantaardige oliën
  • Voor gezicht, lichaam, haar en meer

Vaak samen gekocht met Jean&Len Rozemarijn & Gember Douchegel, 250 ml

Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Eucalyptus, 60 ml € 4,79 (€ 79,83 / L)
Jean&Len Rozemarijn & Gember Douchegel, 250 ml € 3,59 (€ 14,36 / L)
Totaalprijs: € 8,38
Beschrijving

De 18in1 Pure Castile Magic Soap Eucalyptus verandert je badkamer in een kleine wellnessoase. Biologische etherische eucalyptusolie zorgt voor een verfrissende geurbeleving die doet denken aan een bezoek aan de sauna, de zintuigen prikkelt en je even heerlijk laat ontspannen. De rijke basis van biologische plantaardige oliën reinigt tegelijkertijd gezicht, lichaam, haar en meer op milde wijze en verzorgt de huid.

Toepassing: Doe 2–3 druppels van de vloeibare zeep in je hand, laat licht opschuimen, geniet van het zachte schuim en spoel vervolgens grondig af.

Art. nr.: XDK-DRBE-DOLEU02
Inhoud: 60 ml
EAN: 018787773024
Producentnummer: DOLEU02
Merken: Dr. Bronner's
Huidtype: Elk huidtype
Geur: aromatisch, eucalyptus
Producteigenschappen: Vegan
Certificaten: NaTrue, BDIH, Vegan
Algemene Informatie: Vermijd contact met de ogen. Bij contact met de ogen grondig uitspoelen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Potassium Cocoate[1], Potassium Palm Kernelate[1], Potassium Olivate[1], Glycerin[2], Eucalyptus Globulus Leaf Oil[2], Potassium Hempate[2], Potassium Jo­jobate[2], Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E), Limonene[3]

  1. Fairtrade gecertificeerd
  2. uit gecontroleerde biologische teelt
  3. uit natuurlijke etherische oliën

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Eucalyptus

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder