Bugatti dynamic move blue Eau de Toilette, 100 ml

Verkwikkende geurbeleving voor elke dag en bijzondere momenten

Nieuw!

€ 20,49

(€ 204,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor heren & elke dag
  • Citrusachtig-kruidige geurcompositie
  • Langdurige houtachtige basisnoot

Vaak samen gekocht met bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml

Bugatti dynamic move blue Eau de Toilette, 100 ml € 20,49 (€ 204,90 / L)
bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml € 24,49 (€ 489,80 / L)
Totaalprijs: € 44,98
Beschrijving

De dynamic move blue Eau de Toilette van Bugatti is een citrusachtig-kruidige geurcompositie met maritieme nuances die geschikt is voor elke dag en bijzondere momenten.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Topnoot: Combineert frisse citroen met de licht warme scherpte van nootmuskaat.
  • Hartnoot: Combineert bloemige lavendel, verkwikkende gember en de zoetige kruidigheid van tonkaboon.
  • Basisnoot: Biedt langdurige, houtachtig-aardse noten van kasjmierhout, gekaramelliseerde muskus en intense amber.

Art. nr.: MUE-41217
Inhoud: 100 ml
EAN: 4051395412271
Producentnummer: 41217
Merken: Bugatti
Juridische informatie
Fabrikant: LUXESS GmbH, Gothaer Str. 2, 40880, Ratingen, Duitsland, luxess-group.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Bugatti dynamic move blue Eau de Toilette