Bugatti Dynamic Move Amber Eau de Toilette, 100 ml

Dynamisch en warm geurkarakter voor elke dag

Nieuw!

€ 20,49

(€ 204,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor heren
  • Kruidige geur met kaneel & tabak
  • Praktische verstuiver

Vaak samen gekocht met bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml

Bugatti Dynamic Move Amber Eau de Toilette, 100 ml € 20,49 (€ 204,90 / L)
bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml € 24,49 (€ 489,80 / L)
Totaalprijs: € 44,98
Beschrijving

De Dynamic Move Amber Eau de Toilette van Bugatti is een kruidige geurcompositie voor heren die een dynamische en tegelijkertijd warme noot combineert.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Kruidige geurnoot: Combineert topnoten van kaneel met een hartnoot van viooltje en cypriol.
  • Warme basis: Overtuigt met houtachtige diepte en noten van tabak en cederhout.
  • Eenvoudige dosering: De praktische verstuiver maakt gericht aanbrengen mogelijk.

Art. nr.: MUE-41216
Inhoud: 100 ml
EAN: 4051395412165
Producentnummer: 41216
Merken: Bugatti
Juridische informatie
Fabrikant: LUXESS GmbH, Gothaer Str. 2, 40880, Ratingen, Duitsland, luxess-group.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Bugatti Dynamic Move Amber Eau de Toilette

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder