Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Lavender, 475 ml

Zeer milde en veelzijdige vloeibare zeep met een heerlijke geur

€ 19,09

(€ 40,19 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 475 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor alle huidtypen
  • Drievoudig geconcentreerd
  • Voor gezicht, lichaam, haar en meer
  • Met zorgvuldig geselecteerde biologische oliën

Vaak samen gekocht met Jean&Len Rozemarijn & Gember Douchegel, 250 ml

Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Lavender, 475 ml € 19,09 (€ 40,19 / L)
Jean&Len Rozemarijn & Gember Douchegel, 250 ml € 3,59 (€ 14,36 / L)
Totaalprijs: € 22,68
Beschrijving

Heerlijk ontspannen met de geur van lavendel... De lavendelgeur van deze bijzondere, 3-voudig geconcentreerde vloeibare zeep is heerlijk aangenaam. Zowel de etherische oliën als de verzorgende plantaardige oliën zijn afkomstig uit de biologische landbouw en weerspiegelen de hoge kwaliteit van het merk. Dat maakt de 18in1 Pure Castile Magic Soap Lavender tot een heerlijk geurende en milde allrounder voor thuis en onderweg.

Toepassing: Doe 2–3 druppels in je hand, laat licht opschuimen, geniet van het zachte schuim en spoel vervolgens grondig af.

Art. nr.: XDK-DRBE-DOLLA16
Inhoud: 475 ml
EAN: 018787764169
Producentnummer: DOLLA16
Merken: Dr. Bronner's
Huidtype: Elk huidtype
Geur: lavendel
Producteigenschappen: Vegan
Certificaten: NaTrue, BDIH, Vegan
Algemene Informatie: Vermijd contact met de ogen. Bij contact met de ogen grondig uitspoelen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Potassium Cocoate[1], Potassium Palm Kernelate[1], Potassium Olivate[1], Glycerin[2], Lavandula Hybrida Oil[2], Potassium Hempate[2], Potassium Jo­jobate[2], Lavandula Angustifolia Oil[2], Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E), Cumarin[3], Geraniol[3], Limonene[3], Linalool[3]

  1. Fairtrade gecertificeerd
  2. uit gecontroleerde biologische teelt
  3. uit natuurlijke etherische oliën

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Lavender

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder