Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Cherry Blossom, 3,80 L

De bloemig geurende alleskunner voor de lichaamsverzorging

Nieuw!

€ 100,99

(€ 26,58 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 3,80 L

Op voorraad

Gratis bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor alle huidtypen
  • Drievoudig geconcentreerd
  • Voor gezicht, lichaam, haar en meer
  • Heerlijke bloemige aroma's

Vaak samen gekocht met Jean&Len Rozemarijn & Gember Douchegel, 250 ml

Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Cherry Blossom, 3,80 L € 100,99 (€ 26,58 / L)
Jean&Len Rozemarijn & Gember Douchegel, 250 ml € 3,59 (€ 14,36 / L)
Totaalprijs: € 104,58
Beschrijving

Met deze heerlijk geurende vloeibare zeep haal je een vleugje lente in huis. Verschillende verzeepte oliën van kokos, olijven, palmpitten, hennep en jojoba zorgen voor een milde reiniging, terwijl de geur van kersenbloesem je zintuigen prikkelt. De veelzijdige toepassingsmogelijkheden maken de 3-voudig geconcentreerde 18in1 Pure Castile Magic Soap Cherry Blossom tot een echte allrounder op het gebied van reiniging.

Toepassing: 2–3 druppels op de hand aanbrengen, licht laten opschuimen, genieten van het fluweelzachte schuim en vervolgens grondig afspoelen.

Toepassingsmogelijkheden:

  • Verzorging van lichaam, handen en gezicht
  • Reiniging van make-upborstels
  • Dieren shampoo
  • Afwasmiddel
  • en nog veel meer
Art. nr.: XDK-DRBE-OL1GCB-EUR
Inhoud: 3,80 L
EAN: 018787767658
Merken: Dr. Bronner's
Huidtype: Elk huidtype
Geur: bloemig
Producteigenschappen: Vegan
Certificaten: NaTrue, BDIH, Vegan
Algemene Informatie: Vermijd contact met de ogen. Bij contact met de ogen grondig uitspoelen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Potassium Cocoate (Saponified Coconut Oil)[2], Potassium Palm Kernelate (Saponified Palm Kernel Oil)[2], Glycerin, Potassium Olivate (Saponified Olive Oil)[2], Natural Fragrance (Parfum), Potassium Hempseedate (Saponified Hemp Oil)[1], Potassium Jojobate[3], Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Benzaldehyde, Benzyl Alcohol, Beta-Caryophyllene, Juniperus Virginiana (Cedarwood) Oil, Linalool, Terpineol

  1. uit gecontroleerde biologische teelt en Fairtrade-gecertificeerd
  2. afkomstig uit gecontroleerde biologische teelt, Fair Trade-gecertificeerd en Regenerative Organic Certified®
  3. uit gecontroleerde biologische teelt

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Cherry Blossom

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder